DLACZEGO MY?

Wykonujemy schody metalowe które charakteryzują się solidnością, estetyką oraz innowacyjnością rozwiązań. Nie są to tandetne schody modułowe, a solidne, robione każdorazowo na wymiar schody ze stali. Nasze konstrukcje dzięki sprytnym rozwiązaniom technicznym, oraz jasnej i przejrzystej instrukcji zamontuje każdy początkujący montażysta, a kompaktowe rozmiary umożliwiają bezproblemową wysyłkę. Zamawiając nasze schody oszczędzasz pieniądze i czas ale przede wszystkim nasza marka gwarantuje ci jakość oraz skuteczne i szybkie wsparcie w każdej  sytuacji. Schody Knyf Bo liczy się dobre wejście! 

Warsztat prowadzimy jako Bracia Jagiełka

Co parę dni…

Patrzymy na siebie poklepują się nawzajem po plecach
i z uśmiechem do współpracowników. Nasza praca napawa nas dumą. Klienci nas uwielbiają i doceniają za efekty naszej pracy. 

Na koniec dnia patrzymy na koszerne metalowe konstrukcje, piękne schody, wykonane zadania. To spełnia nasze wizję.

Nasze oerta

Czy wyobrażasz sobie lepszy wieczór niż dokładnie taki?

Fachu nauczyliśmy się najpierw od ojca, potem u najlepszych w branży. Przez lata pracowaliśmy jako ślusarze w polsce i zagranicą, by w końcu otworzyć wspólny interes. Zainwestowaliśmy we własny warsztat i od tego czasu wszystko się zmieniło.

Czy można być spełnionym fachowcem inaczej?

Pracujemy tylko na jakość, zawsze na jakość.

Bezpłatnie przygotujemy kosztorys…
…i daj się zaskoczyć!

Mamy najniższe ceny na rynku i oferujemy najlepszą możliwą jakość, gwarantowaną! Bezpłatnie przyjedziemy do Twojej lokalizacji i wycenimy koszty. Wszystkie informacje, które podasz, będą ściśle prywatne i nigdy nie będą udostępniane stronom trzecim. Ponad 50% naszych projektów pochodzi z rekomendacji od zadowolonych klientów, zarówno byłych, jak i obecnych. Możemy zaoferować ponad 1000 referencji na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy! Wspólnie spełnimy Twoje marzenie.

sprawdź naszą ofertę

Chętnie odwiedzimy Twoją lokalizację i bezpłatnie oszacujemy koszty.
Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Skontaktuj się z nami