schody knyf

NAJNOWSZE REALIZACJE

Zapraszamy do oglądnięcia naszych ostatnich realizacji, które wykonywaliśmy dla naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

NAJNOWSZE REALIZACJE

Schody Knyf

Wykonujemy schody, ogrodzenia, balustrady, bramy z automatyką lub bez.
Naprawiamy i dorabiamy elementy ze stali nierdzewnej, czarnej lub aluminium. Wspomagamy i udoskonalamy produkcję. Spawamy na szczelność oraz artystycznie. Poznań i okolice.

Antresole

Przy budowie antresoli najważniejszą kwestią jest oczywiście bezpieczeństwo. W tej kwestii nie ma miejsca na kompromisy dlatego przy montażu stawiamy wyłącznie na
sprawdzonych producentów. Kotwienie wykonaliśmy kotwą Hilti co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo.

Balustrady

Balustrada na antresolę u Pana Bartka ze Strzeszyna wyszła idealnie. Montaż był niemałym wyzwaniem ponieważ barierka metalowa z siatką została dopasowana do minimetra.

Klatka schodowa, zewnętrzna

Schody zewnętrzne, metalowe które zrobiliśmy dla Pana Andrzeja ze Środy Wielkopolskiej to spora i bardzo solidna konstrukcja z dwoma spocznikami. Stosuje je się zamiast zabiegów ze względów bezpieczeństwa. Jeden ze spoczników został przez nas zadaszony poliwęglanem komorowym. Dzięki dobremu projektowi i zastosowanym systemowi łączeń, montaż klatki schodowej przebiegł szybko i sprawnie. Obyło się bez wysięgnika lub hds-u.

Policzkowe

Metalowe schody policzkowe są stosowane bardzo szeroko w nowoczesnym budownictwie. Przypadną do gustu zarówno miłośnikom klasycznych wystrojów, jak i zwolennikom loft. Dzięki wpuszczeniu stopnic pomiędzy policzki, konstrukcja ta zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a ażurowa konstrukcja optycznie powiększa przestrzeń pomieszczenia.

Schody zabiegowe, zewnętrzne

Średni czas wykonania schodów to od 6 do 8 tygodni. Duży wpływ na realizację tego produktu ma nasza dbałość o każdy szczegół. Istotny wpływ ma również ilość elementów wchodzących w skład konstrukcji.

Spiralne

Montaż schodów kręconych w Erkrath był nie małym wyzwaniem gdyż inwestorowi nie udało się zapewnić wjazdu dla dźwigu o czym zostaliśmy poinformowani na 3 dni przed montażem. Pomimo warunków stanęliśmy na wysokości zadania, a nie była to mała wysokość bo ok 10m. Całość konstrukcji schodów spiralnych postawiona została na czas przy użyciu legendarnego rusztowania warszawskiego i wyciągarki, wraz z czterema balkonami. Niemcy nie mogli uwierzyć 😉

Schody metalowe zygzak

Budowa tarasu trwa. Terminy gonią, więc walczymy do wieczora…